ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



25 тысяч новых рабочих мест было создано в области за 8 месяцев, — данные
16:48 / 24.09.2013

ОДЕССА, 24 СЕНТЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В январе-августе 2013 года в Одесской области было создано 25 тысяч новых рабочих мест, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом директор Департамента экономического развития и торговли Одесской областной государственной администрации Олег Муратов заявил сегодня, 24 сентября, в ходе пресс-конференции.

Как отметил директор Департамента, по данным мониторинга создания рабочих мест, в январе-августе 2013 года во всех сферах экономической деятельности области создано 25 тыс. 139 рабочих мест.

«На 100 созданных рабочих мест приходится 73 ликвидированных. Данная цифра колеблется. Но важно то, что количество созданных рабочих мест в регионе увеличивается. Безусловно, тут есть и сезонный характер. Мы понимаем, что в том же сельском хозяйстве с окончанием осенних полевых работ количество рабочих мест будет уменьшаться. Но это абсолютно нормальная тенденция», — сказал он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
10:12 05.03.2026
10:01 05.03.2026
09:56 05.03.2026
09:53 05.03.2026
09:39 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.133