ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Отпущенный в свободное плавание курс гривны простым одесситам грозит повышением цен и снижением жизненного уровня», — эксперт
12:46 / 07.11.2014

ОДЕССА, 07 НОЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Кандидат экономических наук, экс-министр финансов АР Крым Николай Скорик считает, что отпущенный в свободное плавание курс гривны простым одесситам грозит повышением цен и снижением жизненного уровня, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление Н. Скорик сделал сегодня, 7 ноября, в ходе телефонного интервью корреспонденту агентства, отвечая на вопрос «Чем грозит простым одесситам то, что Нацбанк отпустил гривну в «свободное плавание»?».

«Дело в том, что свободное курсообразование считается одним их элементов так называемой «шоковой терапии». Сам по себе этот элемент ничего не дает кроме шока – никакой терапии. То есть, в отрыве от реальных экономических реформ запускать механизм свободного курсообразования с учетом специфики нашей экономики – это просто преступно.

С другой стороны понятно, что у Нацбанка нет аргументов, как поддерживать курс национальной валюты. Это говорит в целом о том, что правительство и Национальный банк не контролируют экономическую ситуацию в стране. Курс является только одним из элементов, которые отражают реальную ситуацию в экономике.

Для простых одесситов с учетом того, что у нас очень импортозависимый внутренний рынок, естественно, это грозит тем, что большинство товаров вырастет в цене — в силу того, что они закупаются за валюту, а зарплаты одесситов останутся на том же уровне. Поэтому это грозит снижением жизненного уровня наших земляков, всех наших сограждан», — отметил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.116