![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Количество первоклассников в школах Одесского региона в этом году сократилось на 11%
11:45 / 12.09.2005
ОДЕССА, 12 СЕНТЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — По уточненным данным, 1-го сентября за парты школ Одесского региона сели 21 тыс. 293 первоклассника, 7 тыс.348 из них – в сельских школах. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщил заместитель начальника управления образования и научной деятельности Одесской государственной администрации Валерий Шупарский. Как уточнил руководитель, в этом учебном году первоклассников на 11% меньше, чем в минувшем (в 2004 г. зарегистрировано 24 тыс. чел.). По мнению специалистов, это связано с демографическим спадом, тенденция к которому сохранится, примерно, до 2010 г. По данным управления образования и научной деятельности ОГА, в школах региона сегодня обучаются 296 тыс. детей. СПРАВКА. В Одесской области 977 школ, 30 из них — частные. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:30 04.03.2026
17:11 04.03.2026
16:25 04.03.2026
16:21 04.03.2026
16:14 04.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.261 |