ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«При поступлении в вуз абитуриент должен иметь в сертификате тестирования по профильной дисциплине не менее 140 баллов», — ректор ОНУ
14:03 / 03.12.2011

ОДЕССА, 03 ДЕКАБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Ректор Одесского национального университета им. И. И. Мечникова Игорь Коваль заявил, что при поступлении в вуз абитуриент должен иметь в сертификате тестирования по профильной дисциплине не менее 140 баллов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление И. Коваль сделал сегодня, 3 декабря в ходе дня открытых дверей в Одесском национальном университете имени И.И. Мечникова

По словам ректора, «вводится впервые понятие так называемого «профильного экзамена» — то есть это один из трех сертификатов. По профильной дисциплине абитуриент должен иметь не менее 140 баллов, по непрофильным будет достаточно набрать проходной минимум – 124 баллов. Кроме того, как и в прошлом году, будет учитываться средний балл аттестата, пересчитанного в двухсотбальную систему. Надо обратить внимание наших абитуриентов на то, что как и в прошлом году будет работать электронная система «Абитуриент» — то есть заявление можно будет подать не только непосредственно в приемной комиссии, но и по интернету, регистрируясь в онлайн-режиме».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:41 04.03.2026
17:36 04.03.2026
17:30 04.03.2026
17:11 04.03.2026
16:25 04.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.050