![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Государство должно создавать все условия, чтобы школьники могли максимально развивать свои способности», — Давид Жвания
09:47 / 19.09.2012
ОДЕССА, 19 СЕНТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Кандидат в народные депутаты по округу №140 Давид Жвания считает, что государство должно создавать все условия, чтобы школьники могли максимально развивать свои способности, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом Д. Жвания заявил вчера, 18 сентября, в интервью корреспонденту агентства после торжественного открытия общеобразовательной школы в с. Троицкое Беляевского района с участием Президента Украины Виктора Януковича. Как отметил Д. Жвания, «Школьники должны учиться в эстетических условиях. Хорошее образование – важнейшая составляющая жизненного успеха, фундамент, на котором строится будущее нации. Государство должно создавать все условия, чтобы школьники могли максимально развивать свои способности». Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», вчера, 18 сентября, Президент Украины Виктор Янукович в ходе визита в Одесскую область принял участие в торжественном открытии новой общеобразовательной школы в с. Троицкое Беляевского района. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.037 |