ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



89 одесских школ оборудованы установками доочистки питьевой воды, — данные
09:34 / 13.11.2013

ОДЕССА, 12 НОЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 89 учебных заведений Одессы оборудованы установками доочистки питьевой воды, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Как сообщили агентству сегодня, 12 ноября, в Управлении информации Одесского городского совета, такие данные были приведены на совещании по вопросам обеспечения чистой питьевой водой общеобразовательных учебных заведений города, которое провела вице-мэр Одессы Мария Стоцкая.

В Управлении отметили, что данный вопрос регулярно контролируется действующей постоянной комиссией, в состав которой входят, в частности, специалисты департаментов образования, здравоохранения, труда и социальной политики, СЭС и представители депутатского корпуса.

Участники совещания ознакомились с итогами проверок состояния водоочистного оборудования, размещенного в дошкольных учреждениях города.

Так, в настоящее время 89 учебных заведений г. Одессы оборудованы 90 установками доочистки питьевой воды, 74 аппарата доочистки питьевой воды находятся на балансе департамента экологии и развития рекреационных зон Одесского городского совета, 16 – на балансе учреждений образования.

Вице-мэр дала поручение «в оперативном порядке устранить выявленные недостатки, составить действующий план комплексного решения проблемы обеспечения учреждений образования качественной питьевой водой, привлекая к этому благотворительные фонды, общественные организации, депутатский корпус и народных депутатов».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.135