ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Приближаются выборы ректора ОНУ имени И.И. Мечникова
13:03 / 16.12.2020
Образование

ОДЕССА, 16 ДЕКАБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Кандидаты на пост ректора Одесского национального университета имени И.И. Мечникова проводят в онлайн-формате встречи с университетской общественностью.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом сообщается на Фейсбук-странице «Новости Одесского университета».

Встречи кандидатов на пост главы вуза с университетской общественностью оргкомитет по выборам ректора ОНУ им. Мечникова проводит в зум-формате, в малом конференц-зале ОНУ. На встречах, которые состоялись 14 и 15 декабря, модератором выступил проректор ОНУ по научно- педагогической работе Александр Запорожченко. Кандидаты представили свои программы и биографии.

Встречи кандидатов с представителями трудового коллектива проведут профком сотрудников ОНУ – 16 и 18 декабря; студенческий профком и самоуправление – 17 декабря.

Кандидаты проводят и самостоятельные встречи в онлайн-формате.

График встреч – на официальном сайте ОНУ им. Мечникова http://onu.edu.ua/uk/obrannya-rectora-2020/anonsy

Выборы ректора ОНУ состоятся 22 декабря.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:50 23.02.2026
17:42 23.02.2026
17:34 23.02.2026
16:56 23.02.2026
16:40 23.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.024