![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Вимушені «канікули в одеських школах продовжено
18:34 / 07.02.2023
ОДЕСА, 07 ЛЮТОГО 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – З 8 лютого дитсадки Одеси працюють у звичайному режимі, канікули у школах продовжено до кінця тижня. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: У зв’язку з критичною ситуацією із забезпеченням міста Одеси електроенергією заклади загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси продовжують канікули до кінця тижня. За рішенням адміністрації закладу, школи, у яких є світло, розпочинають очні заняття. Заклади освіти інформують батьків щодо ситуації у конкретній школі. З 8 лютого заклади дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що працюють очно, повертаються до звичайного графіку роботи. Харчуванням діти будуть забезпечені. Департамент освіти та науки Одеської міської ради |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:40 24.02.2026
17:34 24.02.2026
17:24 24.02.2026
16:31 24.02.2026
15:39 24.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.998 |