![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Один человек погиб и двое пострадали вчера в результате ДТП в Беляевском районе
10:19 / 24.01.2011
ОДЕССА, 24 ЯНВАРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Вчера, 23 января, в Беляевском районе Одесской области в результате дорожно-транспортного происшествия 1 человек погиб и 2 пострадали, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 24 января, агентству сообщили в Управлении по вопросам чрезвычайных ситуаций Одесской областной государственной администрации. По информации Управления, вчера, 23 января, в 07:50 в Беляевском районе на 419-м км автодороги «Киев-Одесса» водитель автомобиля Chevrolet совершил столкновение с автомобилем Mercedes Benz. В результате ДТП пассажир автомобиля Chevrolet 1991 года рождения от полученных телесных повреждений скончалась в Ивановской центральной районной больнице, еще двое пострадавших были госпитализированы. Обстоятельства события выясняются. Ведется следствие. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
Протягом доби на Півдні України знищено 91 російську повітряну ціль, з яких 42 «шахеди» — на Одещині
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.087 |