ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



11 человек пострадали в 5 ДТП на дорогах области за двое суток
11:18 / 16.02.2011

ОДЕССА, 16 ФЕВРАЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 11 человек пострадали в пяти дорожно-транспортных происшествиях на дорогах Одесской области за 14-15 февраля, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 16 февраля, в секторе по связям с общественностью Управления Государственной автомобильной инспекции Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

По информации сектора, за 14-15 февраля, на дорогах Одесской области зафиксировано 5 ДТП, в которых пострадало 11 человек.

Так, 14 февраля в 19:15 в с. Агафиевка Любашевского района Одесской области, 31-летний водитель мотоцикла «МТ-10» не справился с управлением, не выбрал безопасную скорость движения и осуществил съезд в кювет. В результате происшествия водитель, а также 23-летний и 9-летний пассажиры получили телесные повреждения и были доставлены в больницу.

15 февраля в 20:30 в г. Измаил 26-летний водитель автомобиля «ВАЗ-2103» не выбрал установленную скорость движения, не справился с управлением и совершил наезд на опору линии электропередач. В результате происшествия водитель и 22-летний пассажир получили телесные повреждения.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
08:49 27.02.2026
08:41 27.02.2026
08:35 27.02.2026
08:30 27.02.2026
08:21 27.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.006