ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Пожар в магазине «Секондхенд» произошел утром в центре Одессы
14:47 / 18.01.2012

ОДЕССА, 18 ЯНВАРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня, 18 января, утром на ул. Приморской в Одессе произошел пожар в магазине «Секондхенд», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 18 января, в Центре связей с общественностью ГУ МЧС Украины в Одесской области.

По информации Центра, в 06:08 в центре Одессы на улице Приморской, 18, произошел пожар на 1 этаже 3-этажного магазина «Секондхенд», принадлежащий 33-летней одесситке. Очевидцы заметили задымление и вызвали службу «101». Через семь минут на место происшествия прибыли первые пожарно-спасательные отделения Главного управления МЧС в Одесской области. К тому времени первый этаж полностью был охвачен дымом, горели вещи на общей площади 50 кв. м. В течение полутора часов спасатели с помощью пяти единиц пожарной и специальной техники боролись с огненной стихией. В результате пожара повреждено имущество на 1-м этаже магазина на площади 60 кв. м.

Причина возгорания устанавливается.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.039