ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Спасатели области за минувшие сутки освободили из снежных заносов 40 автомобилей
12:16 / 31.01.2012

ОДЕССА, 31 ЯНВАРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Спасателям Одесской области за минувшие сутки, 30 января, пришлось вытаскивать из снежных заносов 40 автомобилей, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 31 января, в Центре связей с общественностью ГУ МЧС Украины в Одесской области.

По информации Центра, вчера, 30 января, в 11:10 в Николаевский районный отдел МЧС поступило сообщение о том, что на автодороге между селами Новогригоровка и Настасиевка в снежном заносе застрял легковой автомобиль «ГАЗ».

В тот же день в 16:05 на автодороге между с. Богатое и г. Измаил в снежных заносах застряли 8 легковых автомобилей и автобус «Икарус».

В 18:25 в Тарутинском районе на автодороге газокомпрессорной станции в снежных заносах застряли 3 легковых автомобиля.

Примерно в то же время на автодорогах сел Зализничное, Червоноармейское и Городнее Болградского района 24 легковых автомобиля застряли в снежных заносах.

В 19:55 на автодороге между г. Арциз и с. Прямая Балка в снежных заносах застряли 3 легковых автомобиля.

Для оказания помощи по изъятию автотранспорта привлекались пожарно-спасательные отделения Николаевского, Измаильского, Тарутинского, Болградского и Арцизского районных отделов Главного управления МЧС Украины в Одесской области.

Пожарно-спасательные бригады МЧС лопатами расчищали колеса автомобилей и с помощью троса вытаскивали их из сугробов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:44 09.03.2026
17:28 09.03.2026
17:22 09.03.2026
17:14 09.03.2026
17:03 09.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.045