![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Еще 11 артснарядов и минометная мина времен ВОВ обнаружены в Одессе и области
13:25 / 08.04.2013
ОДЕССА, 08 АПРЕЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Еще 11 артиллерийских снарядов и минометная мина времен Великой Отечественной войны были обнаружены в Одессе и области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 8 апреля, в отделе работы со СМИ и общественностью Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Украины в Одесской области. Как отметили в отделе, 5 апреля в 09:00 в спасательную службу г. Одесса поступило сообщение от рабочих о том, что в трюме землечерпального судна «Вернер Мёбиус» во время работы в акватории Черного моря было обнаружено 11 артиллерийских снарядов времен ВОВ (калибр 76 мм, 152 мм, 105 мм). В тот же день в 18:10 за пределами села Будячки Раздельнянского района 42-летняя местная жительница во время выпаса скота обнаружила минометную мину (калибр 82 мм). Группой пиротехнических работ ГУ ГСЧС в Одесской области взрывоопасные предметы были изъяты и обезврежены. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.075 |