ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Один человек погиб и семеро пострадали в результате ДТП на дорогах Одессы и области за минувшие сутки
15:04 / 18.03.2014

ОДЕССА, 18 МАРТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — За минувшие сутки, 17 марта, на дорогах Одессы и Одесской области произошло 3 дорожно-транспортных происшествия, в результате которых один человек погиб и семеро пострадали, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 18 марта, в секторе профилактической работы Управления Государственной автомобильной инспекции Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

Как сообщили в секторе, вчера в 05:50 в г. Одесса по ул. Ак. Вильямса со стороны ул. Люстдорфская дорога в направлении ул. Ак. Королева двигался автомобиль «Хонда Джаз», 58-летняя водитель которого напротив дома №50/1 на ул. Вильямса при выполнении поворота налево к межквартальному проезду не предоставила преимущества в движении и совершила столкновение с легковым автомобилем «Мазда», 54-летний водитель которого двигался в встречном направлении. От столкновения автомобиль «Мазда» отбросило на автобус «Ивеко», который стоял припаркованный у тротуара. В результате происшествия водитель автомобиля «Хонда» и водитель автомобиля «Мазда» получили телесные повреждения и были доставлены в больницу. 31-летняя женщина-пассажир автомобиля «Хонда» получила телесные повреждения, но от госпитализации отказалась.

15 марта в 14:00 г. Одесса по ул. Б. Арнаутская со стороны ул. Канатная в направления ул. Осипова двигался автомобиль «Дэу Нексия», водитель которого на нерегулируемом перекрестке ул. Б. Арнаутская – ул. Гимназическая совершил наезд на 79-летнюю женщину-пешехода, которая пересекала проезжую часть. В результате происшествия пешеход получила телесные повреждения и была доставлена в больницу, где 17 марта умерла.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:56 10.03.2026
17:25 10.03.2026
16:26 10.03.2026
16:20 10.03.2026
15:31 10.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.028