ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Срок приведения бомбоубежищ в готовность составляет 12 часов», — УЧС ОГА
15:32 / 12.09.2014

ОДЕССА, 12 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Исполняющий обязанности начальника Управления по вопросам чрезвычайных ситуаций Одесской областной государственной администрации Сергей Баронцов заявил, что срок приведения бомбоубежищ в готовность составляет 12 часов, а оставшиеся 18 тысяч радиоточек в Одесской области «позволят всем жителям города и области вовремя узнать о возможности бомбёжки», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом и.о. начальника Управления заявил сегодня, 12 сентября в ходе брифинга на тему «Состояние бомбоубежищ в Одесской области».

«Если возникнет опасность бомбёжки, в течение 12 часов будут приведены в готовность все защитные сооружения. После сигнала «Внимание всем!» по всем средствам связи – это телевидение, радио, громкоговорители, возможно, телефоны — будет транслироваться порядок действий во время чрезвычайных ситуаций.

Одним из обязательных является пункт «оповестить соседей», так что даже оставшиеся в рабочем состоянии 18 тысяч радиоточек позволят всем узнать, куда следовать и в каком порядке», — сообщил С. Баронцов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
11:05 03.03.2026
10:57 03.03.2026
10:19 03.03.2026
09:38 03.03.2026
09:29 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.294