![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: на Одещині за добу сталось 10 пожеж
10:23 / 27.10.2022
ОДЕСА, 27 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ З ОДЕЩИНИ, СТАНОМ НА РАНОК 27 ЖОВТНЯ ⤵️ 🔴 За минулу добу в Одеському регіоні надзвичайних ситуацій — НЕ ВИНИКЛО. 🔴 Всього подій — 15. 🔴 Всього пожеж — 10. По місту Одеса — 4, по області — 6. 🔴 Інші події — 3, під час яких: надана допомога — 2 особам. 🔴 Допомога правоохоронцям — 2 виїзди. • Малиновський район Одеси, вулиця Іцхака Рабіна. О 10:56 по відчиненню дверей квартири, де господар — громадянин 1955 року народження впав на підлогу та не міг самостійно підвестись. • Суворовський район Одеси, вулиця Одарія. О 19:41 по відчиненню дверей квартири, де господар — громадянин 1979 року народження потребував медичної допомоги. 🔴 Моніторинг та аеророзвідка — 1 виїзд. • Одеська область, Ізмаїльський район, Дунайський біосферний заповідник. Внаслідок швидкості вітру (до 15 м/с) аеророзвідку провести немає змоги. По зовнішнім ознакам встановлено, що тління та задимлення плавнів продовжується. Приступити до ліквідації пожежі немає змоги через відсутність шляхів під'їзду. Загрози розповсюдження вогню в бік населених пунктів немає (розмежовані каналами). ДСНС України |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
Протягом доби на Півдні України знищено 91 російську повітряну ціль, з яких 42 «шахеди» — на Одещині
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.086 |