![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталась 21 пожежа, одна з яких завершилась трагічно
10:49 / 09.11.2024
ОДЕСА, 09 ЛИСТОПАДА 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ ⤵️ ⚪️ Подій — 25. ⚪️ Пожеж — 21. По місту — 5, по області — 16 (з них 6 виїздів на загорання сухої рослинності, на загальній площі ~ 6,7 Га). ⚪️ Резонансна пожежа. Вчора вдень в Одеському районі, у селі Маяки, по вулиці Богдана Хмельницького — виникла пожежа в житловому будинку. Під час ліквідації пожежі виявлено тіло загиблого громадянина (1977 року народження). Ймовірна причина пожежі — «необережність під час паління». Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 7 вогнеборців. ⚪️ Інші події. Вчора вдень в Одеському районі, у місті Чорноморськ, по провулку Шкільному — рятувальниками відчинено двері квартири, господарка якої (громадянка 1938 року народження), потребувала медичної допомоги. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
12:21 28.02.2026
10:45 28.02.2026
09:42 28.02.2026
09:39 28.02.2026
09:35 28.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.162 |