![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 20 пожеж
09:47 / 17.03.2025
ОДЕСА, 17 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: Вночі ворог атакував Одещину. Внаслідок атаки загорілась недіюча складська будівля, магазин та легковий автомобіль. Вогнеборці оперативно ліквідували пожежу. Також пошкоджено дитячий садочок та приватний житловий будинок. За попередньою інформацією постраждала 1 людина. Від ДСНС залучалось 7 одиниць техніки та 33 рятувальника. *** ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ ⤵️ ⚪️ Подій — 23. ⚪️ Пожеж — 20. По місту — 2, по області — 18 (з них 10 виїздів на загорання сухої рослинності, на загальній площі ~ 2,5 Га. ⚪️ Резонансна пожежа. • Вчора зранку в Одеському районі, у селі Барабой, по вулиці Садова — виникла пожежа на території будинку-інтернату. Виникло загорання горищного приміщення однієї з будівель на території будинку-інтернату. Підрозділи працювали за підвищеним номером виклику. Менш ніж за годину пожежу вдалось ліквідувати на площі ~ 100 кв.м. На щастя, ніхто не постраждав і не загинув. Для встановлення ймовірної причини пожежі на місці працює Дослідно-випробувальна лабораторія ДСНС Одещини. Всього від ДСНС залучались 7 одиниць техніки та 33 вогнеборця, від Місцевої пожежної команди — 2 одиниці техніки та 5 чоловік особового складу. ⚪️ Інші події. ⚪️ Виїзди на вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. • Приморський район Одеси, по вулиці Ніжинська — 1 артснаряд калібру 75 міліметрів. • Одеський район, за межами села Дачне — 1 мінометна міна калібру 120 міліметрів. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:50 06.03.2026
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
13:40 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.116 |