![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В каждом девятом случае проверка выявляет повышенное содержание нитратов в овощах, реализуемых на рынках
17:55 / 05.06.2008
ОДЕССА, 05 ИЮНЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В каждом девятом случае проверка овощей, реализуемых на рынках Одесского региона, выявляет повышенное содержание в них нитратов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 5 июня, в ходе телефонного разговора сообщила корреспонденту агентства заведующая отделом гигиены питания Одесской областной санитарно-эпидемиологической службы Лидия Степанова. Как отметила Л. Степанова, в I квартале 2008 года служба провела 305 проверок рынков и объектов торговли продуктами питания. На многих рынка области (всего их около 80) санитарное состояние не соответствует нормам, например, отсутствует водоснабжение. «При проверке таких овощей как лук, кабачки, редиска на рынках Одессы — Старом Привозе, Новом рынке, Южном — в одном из девяти случаев было выявлено повышенное содержание в них нитратов. А в основном, сегодня используют удобрения, которые очень быстро распадаются», — подчеркнула завотделом. «В связи с тем, что покупка на стихийных рынках приводит к кишечным заболеваниям, людям необходимо спрашивать у продавцов разрешение ветеринарной службы и не покупать продукты с рук на стихийных рынках», — отметила Л. Степанова. «Сейчас мы проверяем клубнику и раннюю зелень на содержание возбудителей глистных инвазий (глистов), результаты проверок будут на следующей неделе», — добавила заведующая отделом. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:09 03.03.2026
16:13 03.03.2026
16:09 03.03.2026
15:53 03.03.2026
15:43 03.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.385 |