![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Государство отводит на адаптацию к новому времени всего несколько часов, а гипофиз не успевает адаптироваться», — УкрНИИ медицины транспорта
15:13 / 23.03.2011
ОДЕССА, 23 МАРТА 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ― Заместитель директора по лечебно-профилактической работе Украинского научно-исследовательского института медицины транспорта Борис Панов заявил, что гипофиз человека не успевает адаптироваться к новому времени за те несколько часов, которые «государство отвело людям на адаптацию», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом Б. Панов сообщил сегодня, 23 марта, в ходе пресс-конференции «Переход на летнее время: за и против». «Любое изменение времени является стрессорным фактором. У молодых людей и детей адаптационные процессы происходят быстрее, у пожилых людей — сложнее. Государство отвело людям на адаптацию к новому времени всего несколько часов, а гипофиз человека, отвечающий за выделение гормонов, не успевает адаптироваться. А лишние стрессы нам не нужны», — отметил Б. Панов. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.030 |