ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



380 тысяч животных были вакцинированы против бешенства в области с начала года, — данные
13:49 / 17.10.2011

ОДЕССА, 17 ОКТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — С начала 2011 года в Одесской области были вакцинированы против бешенства 380 тысяч животных, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом начальник Главного управления ветеринарной медицины в Одесской области Павел Мельник сообщил сегодня, 17 октября, в ходе аппаратного совещания ОГА.

Как отметил П. Мельник, в Одесской области зарегистрировано 428 стационарно-неблагополучных пунктов по сибирской язве. Последний случай заболевания сибирской язвой был зарегистрирован в 2008 году. Благодаря своевременно проведенным мероприятиям в области не было допущено вспышек этого заболевания.

«Также с начала 2011 года объявлено 12 неблагополучных пунктов по бешенству разных видов домашних и диких животных. Также с начала года вакцинировано против этого заболевания 380 тысяч животных», — добавил он.

СПРАВКА: Неблагополучный пункт — отдельный населённый пункт по административному делению (город, посёлок, село, деревня, хутор), на территории которого установлена заразная болезнь животных.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
09:36 11.03.2026
09:31 11.03.2026
09:23 11.03.2026
08:49 11.03.2026
08:41 11.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.066