ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«За 5 лет в Украине уменьшилась смертность от сердечно-сосудистых заболеваний», ― президент Ассоциации диетологов Украины
16:41 / 03.10.2012

ОДЕССА, 03 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Президент Ассоциации диетологов Украины Олег Швец заявил, что за 5 лет в Украине сократилась смертность от сердечно-сосудистых заболеваний, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом О. Швец заявил сегодня, 3 октября, в ходе круглого стола «Здоровье нации: константы и переменные закона долголетия».

«Если посмотреть назад на 5 лет, и проанализировать, что в Украине изменилось за 5 лет, то мы можем сказать, что есть определенные позитивные тенденции в уменьшении смертности от сердечно-сосудистых заболеваний. И это связано с позитивной работой людей, причастных к контролю над распространением табака. Мы видим, что растут цены на табачные изделия, запрещена их реклама. Мы видим, что, возможно, будет полностью запрещено курение в помещениях, где присутствуют люди. Это все приводит к тому, что здоровье украинцев несколько улучшается», ― заявил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
14:06 26.02.2026
13:55 26.02.2026
13:53 26.02.2026
13:52 26.02.2026
12:58 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.129