ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Около 60 процентов женщин области охвачено цитологическим скринингом на рак шейки матки, — данные
10:12 / 28.01.2014

ОДЕССА, 28 ЯНВАРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На сегодняшний день приблизительно 61% женского населения Одесской области охвачены цитологическим скринингом с целью выявления на ранних стадиях рака шейки матки, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом главный врач КУ «Одесский областной онкологический диспансер» Николай Добровольский заявил вчера, 27 января, в ходе пресс-конференции.

«Несмотря на то, что у нас в области значительно выше заболеваемость раком шейки матки, но у нас значительно лучше, чем в целом по стране, организованы профилактические осмотры. На этих осмотрах у нас выявляется большое количество больных на ранних стадиях. Хорошо работает в регионе цитологическая лаборатория, которая открыта на базе нашего лечебного учреждения», — сказал он.

«На сегодняшний день приблизительно 61% женского населения Одесской области охвачен цитологическим скринингом с целью выявления на ранних стадиях рака шейки матки», — добавил главврач.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
16:13 03.03.2026
16:09 03.03.2026
15:53 03.03.2026
15:43 03.03.2026
14:42 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.799