ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



МВД по запросу Николая Скорика проверяет факты халатности сотрудников Минздрава, сорвавших госзакупки вакцины БЦЖ
15:53 / 17.07.2015

ОДЕССА, 17 ИЮЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — МВД в ответ на запрос народного депутата Украины Николая Скорика проверяет факты халатности сотрудников Минздрава, сорвавших в Украине госзакупки вакцины БЦЖ, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 17 июля, агентству сообщили в пресс-службе нардепа.

Как сообщили в пресс-службе, нардеп от «Оппозиционного блока» Н. Скорик требует уголовного наказания для тех чиновников, по вине которых в Украине сорвана противотурбкулезная вакцинация.

Соответствующий депутатский запрос 18 июня Н. Скорик направил министру МВД Арсену Авакову. Поводом для инициирования расследования послужил ряд обращений от сотрудников медицинских учреждений Одесской области о том, что в районах не проводится вакцинация БЦЖ, растет уровень заболеваемости туберкулезом среди детей и даже фиксируются случаи детской смертности от туберкулеза. В частности, в Белгород-Днестровском районе в селе Шабо на сегодняшний день зафиксировано два случая детской смертности от туберкулеза.

Министр МВД промежуточно проинформировал Н. Скорика, что силовое ведомство рассматривает изложенные в депутатском запросе сведения. О результатах рассмотрения парламентарий будет проинформирован дополнительно.

СПРАВКА: Украина занимает второе место среди стран Европы по заболеваемости и смертности от туберкулеза. Ежегодно примерно 30 тысяч украинцев подвергаются этому заболеванию, а около 7 тысяч – умирают. Столько же жителей Украины становятся инвалидами.

С марта 2014 года Министерство здравоохранения не осуществляет регистрацию лекарственного препарата «вакцины туберкулезной» и не проводит тендерные закупки вакцины.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:23 03.03.2026
12:21 03.03.2026
11:30 03.03.2026
11:05 03.03.2026
10:57 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.051