![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Среди родившихся в Одессе на минувшей неделе – пять двоен, а всего появился на свет 191 малыш
17:01 / 27.05.2019
ОДЕССА, 27 МАЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Среди родившихся в Одессе на минувшей неделе – пять двоен, а всего появился на свет 191 малыш. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в департаменте информации Одесского горсовета. За прошедшую неделю в городских роддомах Одессы появился на свет 191 малыш, что на 11 больше, чем на позапрошлой неделе. Среди пополнивших население Одессы — пять пар близнецов. Мальчиков родилось больше – 107 (на 12 больше, чем на позапрошлой неделе). Девочек родилось 84. Наибольшее количество родов на прошедшей неделе приняли медики городского родильного дома №7, где появились на свет 70 малышей. Но дальше у него получится быть в лидерах: 7 июня с целью проведения ежегодной плановой дезинфекции и ремонта он на месяц закрывается для пациенток. Но с сегодняшнего дня после завершения аналогичных процедур возобновлена работа городского роддома №2. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
Протягом доби на Півдні України знищено 91 російську повітряну ціль, з яких 42 «шахеди» — на Одещині
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.051 |