ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одеса отримала сім когенераційних установок від німецьких партнерів
11:34 / 28.02.2025
Одеса отримала 7 когенераційних установок від німецьких партнерів

ОДЕСА, 28 ЛЮТОГО 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — До Одеси надійшли 7 когенераційних установок. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов під час засідання одеського Виконкому.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

Обладнання передано німецькими партнерами в рамках пілотного проєкту Агенції GIZ щодо реформування системи централізованого теплопостачання в Україні.

Надані когенераційні машини розраховані на забезпечення роботи квартальних котелень. Їхнє встановлення дозволить КП «Теплопостачання міста Одеси» відмовитися від використання дизельних генераторів при відсутності централізованого електропостачання на цих обʼєктах, що збільшить енергостійкість та екологічну безпеку громади.

«Попереду ще проєктування, встановлення та тривала процедура підключення, але я впевнений, що у новий опалювальний сезон ми увійдемо з новим обладнанням», — сказав Одеський міський голова.

Також завдяки підтримці урядів Норвегії, Швеції та Японії в Одесі реалізується спільний із командою ПРООН проєкт в рамках Програми зеленого відновлення енергетики України.

Планується встановлення когенераційної машини загальною потужністю 30МВт.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал, как адаптировать образование к рынку труда будущего
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.

Заміський Парк тварин «ХІІ Місяців» відкриває 10-й ювілейний сезон
Гості зможуть побачити понад 200 тварин зі всієї планети, власноруч погодувати африканських жирафів та єдиного в Україні носорога Арчибальда, погуляти казковим «діснеївським» замком, відпочити біля басейну та пограти на дитячих майданчиках. Заміський парк щасливих тварин «XII Місяців», що знаходиться в с. Демидів у 25 км від Києва цього року святкує свій 10 день народження та відкриває новий ювілейний сезон.

Останні новини:
00:02 01.05.2025
17:28 30.04.2025
16:17 30.04.2025
15:40 30.04.2025
14:52 30.04.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.040