ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Инвестиции в развитие Одесской области в 1-ом полугодии 2006 года составили 646 миллионов долларов
13:42 / 14.07.2006

ОДЕССА, 14 ИЮЛЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 646 млн. долл. инвестиций внесено в развитие Одесской области в 1-ом полугодии 2006 года. Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом сегодня, 14 июля, сообщила начальник Главного управления статистики в Одесской области Татьяна Стоянова.

При этом, по ее данным, в 1-ом полугодии 2006 года инвестиции в область увеличились на 49 млн. долл. по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года. Т. Стоянова также уточнила, что инвестиции в основном вкладываются в промышленность — 245 млн., а также транспорт — 161 млн., торговлю — 70 млн., строительство — 42 млн. долл.

Наибольшая доля инвестиций приходится на г. Одесса – 404 млн. долл., в развитие Ильичевска было вложено 109 млн., Коминтерново – 43, Овидиополя – 22, Южного – 11 млн. долл.

Начальник отметила, что в развитие остальных районов области вкладывается значительно меньше инвестиций.

На каждого жителя Одесской области, по данным Т. Стояновой, приходится 269 долл. инвестиций, но это небольшая цифра, поскольку в некоторых областях Украины эта она составляет около тысячи долларов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.279