![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одесса всегда играла важную роль в международных связях Украины, — Министр иностранных дел
16:27 / 30.09.2005
ОДЕССА, 30 СЕНТЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – «Одесса всегда играла важную роль в межрегиональных и международных связях Украины, а также выполняла уникальную функцию, как приграничная область, как морские и речные ворота Украины». Такое мнение на пресс-конференции высказал Министр иностранных дел, лидер партии «Народный Рух» Украины Борис Тарасюк, — передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Кроме того, политик сообщил: «Недавно я виделся с Министром иностранных дел Румынии Траяном Лауренциу Христя. На встрече было принято решение о возобновлении переговоров по пересмотру границ Украины и Румынии на Черном море, которые приходятся на территорию Одесской области. Дело в том, что Румыния подала иск по поводу о. Змеиный в Международный Суд. По правилам Международного Суда Украина должна ответить на этот иск не позднее 1-го мая 2006 г. Мы оба поддержали идею о возвращении за стол переговоров и принятии взаимно приемлемого решения по поводу о. Змеиный». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
08:20 02.03.2026
08:07 02.03.2026
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
Протягом доби на Півдні України знищено 91 російську повітряну ціль, з яких 42 «шахеди» — на Одещині
12:38 01.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.032 |