ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одеса отримала чергову «гуманітарку» з Німеччини
14:42 / 30.05.2022

ОДЕСА, 30 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – До однієї з одеських лікарень доставлено гуманітарну допомогу з Німеччини.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

До Одеси прибула чергова гуманітарна допомога від міжнародних партнерів з Германії.

Одна з одеських міських лікарень отримала гуманітарну допомогу від німецьких партнерів — реанімобіль швидкої допомоги, УЗД-апарат та інше медичне обладнання.

Щира подяка благодійному німецько-українському товариству «Рейн-Некар» та особисто пані Марії Мельник за підтримку Одеси в цей непростий час.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал, как адаптировать образование к рынку труда будущего
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.

Ветеранів з Одещини запрошують на «танцювальну терапію»
В Одеській області ветеранів та їхні родини запрошують приєднуватися до проекту «Реабілітація танцем».

Останні новини:
09:34 18.04.2025
09:25 18.04.2025
09:14 18.04.2025
09:01 18.04.2025
08:59 18.04.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.247