![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Американський штат Нью-Джерсі має намір допомогти Одещині
16:23 / 29.03.2023
ОДЕСА, 29 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Заступник голови обласної державної адміністрації Роман Григоришин провів зустріч з офісом губернатора штату Нью-Джерсі Філа Мьорфі. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: 🔸Під час зустрічі було обговорено кроки двостороннього співробітництва як у воєнний час, так і після перемоги України. Пріоритетними галузями для співробітництва було визначено участь підприємців з Нью-Джерсі в процесах розвитку Одеської області, зокрема в портовій та аграрній галузях. Заступник керуючого справами офісу губернатору Нью Джерсі з економічного розвитку Ерік Брофі підтримав ідею участі американського бізнесу в проєктах на території Одещини, зокрема висловив готовність представлення регіону серед місцевих підприємців. Також звернув увагу на реалізації проєктів, спрямованих на досягнення вуглецевої нейтральності в штаті. «Нью-Джерсі висококваліфікований людський капітал» — підкреслив Ерік Брофі. 👉🏻Обговорили також ефективність державно-приватного партнерства та можливість реалізації концесійних проєктів. «Одеса бере участь у відборі за право проведення Всесвітньої виставки Експо-2030. Виставка в Одесі стане символом перемоги демократії та прав людини над тоталітаризмом та диктатурою. Саме тому підтримка партнерів є вкрай можливою для нас.» За результатами зустрічі домовились створити робочу групу для формування низки конкретних проєктів та можливих напрямів співпраці між адміністративно-територіальними одиницями, зокрема шляхом підготовки угоди про співробітництво.🇺🇦🫱🏼🫲🏻🇺🇸 |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
Протягом доби на Півдні України знищено 91 російську повітряну ціль, з яких 42 «шахеди» — на Одещині
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.247 |