ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Разработку проектной документации Одесской парогазовой планируется завершить в мае
10:19 / 31.03.2007

ОДЕССА, 31 МАРТА 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Разработку проектно-сметной документации Одесской парогазовой электростанции планируется завершить в мае 2007 года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 31 марта, в пресс-службе Одесской областной государственной администрации, комментируя вопрос, связанный с энергообеспечением и энергобезопасностью Одесской области.

В сообщении указывается, что улучшить качество электроснабжения в Одессе можно строительством новых генерирующих источников, в частности, возведением парогазовой электростанции на территории ОАО «Одесская ТЭЦ» мощностью 360 МВт.

В пресс-службе отметили, что между Одесской областной государственной администрацией совместно с Одесским городским советом и ОАО «Одессаоблэнерго» и компанией VS Energy International достигнута договоренность о реализации проекта строительства указанной парогазовой электростанции. Институт «ДнепрВНИПИэнергопром» (г. Днепропетровск) разработал основные технико-экономические показатели строительства ПГЭС 360 МВт в Одессе и начала разрабатывать документацию. Запланированный срок разработки проектно-сметной документации — май 2007 года.

Также в пресс-службе отметили, что улучшить качество электроснабжения в Одессе возможно путем сооружения дополнительных потребительских трансформаторных подстанций и реконструкции подстанции «Морская», которую необходимо передать в коммунальную собственность Одесского городского совета с последующей передачей на баланс ОАО «Одессаобленерго».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
10:32 11.03.2026
10:26 11.03.2026
09:36 11.03.2026
09:31 11.03.2026
09:23 11.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.368