![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«В 2011 году в северных районах области мы планируем построить хотя бы 100 километров современных дорог», — председатель облсовета
12:46 / 10.12.2010
ОДЕССА, 10 ДЕКАБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель одесского областного совета Николай Пундик заявил, что в 2011 году в северных районах Одесской области планируется построить хотя бы 100 километров современных дорог, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Как сообщили агентству сегодня, 10 декабря, в пресс-службе Одесского областного совета об этом Н. Пундик заявил в интервью изданию «Голос Украины». «Строительство и ремонт дорог в Одесской области – это второй приоритет в деятельности областного совета. Это – северные районы области, это – сельские дороги, которые «убило» строительство автотрассы «Киев — Одесса». Никаким ямочным районом сельские дороги спасти невозможно. В 2011 году в северных районах области, вероятно, сможем построить хотя бы 100 километров современных дорог», — сказал он. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.047 |