ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Два объекта в Болградском районе будут введены в эксплуатацию в 2011 году по программе «Питьевая вода»
17:12 / 28.02.2011

ОДЕССА, 28 ФЕВРАЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В 2011 году в Одесской области два объекта в Болградском районе будут введены в эксплуатацию по программе «Питьевая вода», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Как агентству сообщили сегодня, 28 февраля, в пресс-службе Одесского областного совета, такое заявление сделал первый заместитель председателя облсовета Николай Тындюк.

По информации пресс-службы, программа «Питьевая вода» финансируется за счет средств Государственного и областного бюджетов.

Как отметил Н. Тындюк, «далеко не всегда бюджетных ресурсов хватает на реализацию всех стратегических потребностей, заложенных в тех или иных программах. В частности, в прошлом году в селах Голица и Жовтневое Болградского района некоторые работы по данной программе были выполнены, но, из-за отсутствия средств, не были профинансированы, из-за чего возникла кредиторская задолженность по ним на общую сумму в 500 тысяч гривен».

В этом году на погашение этой задолженности, а также на завершение работ на очистных сооружениях по изъятию сероводородных артезианских скважин в селе Голица Болградского района предусмотрено 1 млн. 442 тыс. грн., а на разведывательно-эксплуатационную скважину для водоснабжения населения в селе Жовтневое — 638 тыс. 100 грн.

«Таким образом, реализуя эти средства именно за счет областного бюджета развития, мы введем эти объекты в эксплуатацию», — отметил первый зампредседателя облсовета.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:44 09.03.2026
17:28 09.03.2026
17:22 09.03.2026
17:14 09.03.2026
17:03 09.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.095