![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Городской голова извинился перед СМИ за то, что заседание исполкома проходило в отдельном от них помещении
15:57 / 11.08.2011
ОДЕССА, 11 АВГУСТА 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Одесский городской голова Алексей Костусев извинился перед представителями средств массовой информации за то, что заседание исполнительного комитета Одесского городского совета проходило в отдельном от них помещении, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». «Прежде всего, я хочу извиниться перед участниками нашего исполкома, перед представителями средств массовой информации за то, что сегодня мы не могли создать оптимальные условия для работы, потому что зал этот маленький (Малый зал городского исполнительного комитета, — Ред.), не приспособлен для проведения исполкома, но мы постарались сделать это заседание максимально отрытым», — отметил А. Костусев. «Пригласить сюда всех журналистов мы не смогли, нам даже пришлось сократить количество представителей исполнительной власти, потому что все в этом зале не помещались», — добавил городской голова. А. Костусев подчеркнул: «это у нас такой случай один, дальше мы сможем работать в обычных условиях». «Из Малого зала ГИКа 4 камеры вели прямую трансляцию», — сообщил он. Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», ранее Комитет свободы слова, защиты прав журналистов и информационного обеспечения прозрачности деятельности государственных органов власти Общественного совета при Одесской областной государственной администрации заявил, что при таком способе проведения заседания исполкома «городские власти растоптали Законы Украины об информации». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
08:53 07.03.2026
17:50 06.03.2026
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.162 |