![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Губернатор представил нового начальника Главного управления внешнеэкономической деятельности и европейской интеграции Одесской ОГА
11:04 / 24.10.2011
ОДЕССА, 24 ОКТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Эдуард Матвийчук представил нового начальника Главного управления внешнеэкономической деятельности и европейской интеграции Одесской ОГА, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Как сообщил губернатор сегодня, 24 октября, в ходе аппаратного совещания облгосадминистрации, новым начальником Главного управления внешнеэкономической деятельности и европейской интеграции Одесской ОГА назначен Олег Храпко. «Олег Андреевич, перед вами стоят очень важные задачи, которые будем откровенны, нам не удалось решить за предыдущий год. В связи с этим и произошли все эти изменения, которые происходят в областной администрации в этом направлении. Все-таки внешнеэкономическая деятельность — это одно из самых приоритетных направлений в Одесской области в силу различных причин, и то, как мы в этом направлении будем работать, напрямую скажется на уровне жизни наших людей, жителей Одесской области. Не думайте, что это назначение дает вам какие-то льготы или приз, на самом деле это предложение очень ответственно — работать в очень важном направлении», — заявил Э. Матвийчук, обращаясь к новоназначенному начальнику. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:50 06.03.2026
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
13:40 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.062 |