![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
428 тонн непригодных для использования химических отходов вывезено из области в 2011 году
15:54 / 24.10.2011
ОДЕССА, 24 ОКТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 428 тонн непригодных для использования химических отходов вывезено в 2011 году из Одесской области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом начальник Государственного управления охраны окружающей природной среды в Одесской области Анатолий Яцков сообщил сегодня, 24 октября, в ходе аппаратного совещания облгосадминистрации. «Всего 1 тысяча 495 предприятий получили разрешение на удаление своих отходов из 19 тысяч, которые есть в Одесском регионе. Мы, в свою очередь, регулярно направляем списки предприятий-нарушителей в природоохранные органы, инспекции, для привлечения их к ответственности. Еще в прошлом году Государственное управление предоставило запрос в Министерство охраны окружающей природной среды, в результате чего на нашу область, в числе других, выделено 38 миллионов гривен для утилизации находящихся на территории области отходов — непригодных для использования химических отходов. В настоящий момент из области будет профинансировано еще 4 миллиона гривен. Таким образом, в этом году будут полностью из нашей области вывезены все эти отходы. На сегодняшний момент из области вывезено 428 тонн из 1 тысячи 900 тонн. Как и поставил задачу министр, к концу года мы вывезем все отходы», — заявил А. Яцков. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.021 |