![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Одесский горсовет VI созыва работает очень продуктивно», — секретарь горсовета
15:23 / 01.03.2013
ОДЕССА, 01 МАРТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Секретарь Одесского городского совета Олег Брындак считает, что Одесский городской совет VI созыва «работает очень продуктивно», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое мнение О. Брындак выразил сегодня, 1 марта, в ходе отчета фракции Партии регионов по итогам работы в горсовете за 2012 год. «Депутатская фракция Партии регионов в Одесском городском совете и составляет костяк этого совета. Эта фракция принимает все решения уже 2,5 года. В 2012 году Одесским городским советом было проведено 8 сессий, на которых было принято 1 тыс. 45 решений. Работает в горсовете 17 депутатских комиссий (проведено 209 заседаний). Также работают различные комиссии», — сказал он. «Я как секретарь Одесского городского совета могу сказать, что городской совет VI созыва работает очень продуктивно. Наверное, как никогда ранее. И, возможно, тому причина — то, что большинство этого совета составляет единая политическая сила, у которой есть волевое руководство и программа действия. Так что прошу считать работу горсовета хорошей», — добавил секретарь горсовета. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:35 09.03.2026
11:48 09.03.2026
11:19 09.03.2026
10:50 09.03.2026
10:49 09.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.299 |