![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Для освобождения прохода к морю на пляжах Одессы нужны волевые решения горсовета», — Труханов
10:04 / 24.04.2014
ОДЕССА, 24 АПРЕЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Народный депутат Украины Геннадий Труханов заявил, что для освобождения прохода к морю на пляжах Одессы «нужны волевые решения горсовета», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое заявление Г. Труханов сделал вчера, 23 апреля, в ходе встречи с жителями Киевского района Одессы. На вопрос одесситов о захватах пляжей частными владельцами, Г. Труханов ответил: «Я не буду кривить душой – с определенного времени, действительно, бизнес в нашем городе правит бал. Иначе это не объяснишь – приходит человек с кувалдой, рушит один ларек, а на его месте возникает десять! Это все сказки, но не для одесситов. Слава Богу, эти шоу закончились, теперь нужно приступать к реальной работе. Работа будет сложная. К сожалению, снести сегодня будку, которую поставили в городе, очень сложно! Когда мы пытались очистить Привокзальную площадь, что получилось снести — снесли. А остальные стоят насмерть, обложившись документами. Та же ситуация и на пляжах – документы есть и на строения и на все остальное, так что если идти по юридической линии, то это затянется на года. Но, тем не менее, вопрос нужно решать. Как его решать?! Наверное, больше надо решать волевыми решениями, решениями городского совета, который, я думаю, придет к этому. Нужно будет отменять некоторые решения, нужно будет сносить то, что понастроили, открывать доступ к пляжам…». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
13:40 06.03.2026
12:52 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.263 |