ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Пропускной режим в ОГА вводится исключительно в целях безопасности», — губернатор
15:17 / 02.09.2014

ОДЕССА, 02 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Игорь Палица заявил, что пропускной режим в ОГА вводится исключительно в целях безопасности, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом И. Палица заявил сегодня, 2 сентября, в ходе общения с журналистами.

«Пропускной режим в ОГА вводится исключительно в целях безопасности. У нас было в августе несколько минирований здания, поэтому, может быть, был какой-то текст, касающийся журналистов по пропускному режиму. Если для вас это тяжело, то вы дайте рекомендации, как вам будет удобно, и мы сделаем, чтобы вам было удобно. Это все в целях безопасности, больше никаких причин нет», — заявил И. Палица.

Как сообщало ранее ИА «Контекст-Причерноморье», председатель Одесского областного совета Алексей Гончаренко подписал распоряжение о введении аккредитации для журналистов, желающих присутствовать на мероприятиях в Одесской областной государственной администрации.

Согласно распоряжению, аккредитация журналистов и технических работников средств массовой информации при Одесском областном совете осуществляется пресс-службой до 10 сентября при наличии представления средства массовой информации или заявления журналиста, технического работника.

Аккредитационные карточки будут выдаваться пресс-службой журналистам и техническим работникам лично при предъявлении документа, удостоверяющего личность, перед заседанием сессии областного совета 12 сентября.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
09:17 06.03.2026
09:11 06.03.2026
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.024