ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Государство уже сегодня должно думать о программе реабилитации раненых в зоне АТО», — мнение
16:12 / 19.09.2014

ОДЕССА, 19 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Уполномоченный Президента Украины по мирному урегулированию ситуации на Донбассе Ирина Геращенко заявила, что государство Украина «уже сегодня должно думать о программе реабилитации тех парней, которые получили ранения в зоне АТО», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление И. Геращенко сделала сегодня, 19 сентября, в ходе брифинга на тему: «Помощь участникам АТО и законодательные инициативы Президента Украины».

«Государство Украина уже сегодня должно думать о программе реабилитации тех парней, которые получили ранения в зоне АТО. Кто-то из них получил инвалидность, кто-то ранен, но все они нуждаются в реабилитации – долгосрочной, основательной.

Также очевидно, что правительством в кратчайшие сроки должна быть продумана программа трудоустройства тех парней, которые остались инвалидами на всю жизнь, и это должно быть задачей власти», — отметила она.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
10:09 02.03.2026
09:52 02.03.2026
09:41 02.03.2026
09:30 02.03.2026
09:15 02.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.066