![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Максим Марченко привітав поляків з Днем Незалежності
20:44 / 11.11.2022
ОДЕСА, 11 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у своєму традиційному вечірньому відеозверненні розповів про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У своєму зверненні голова облвійськадміністрації сказав: Добрий вечір, Одещина. В області все спокійно, обстрілів не було. Вітаю з Днем Незалежності одного з наших найбільших союзників та, без перебільшення, країну-побратима Польщу. Із початком російського вторгнення Польща прийняла у себе сотні тисяч українських біженців та усіма можливими способами допомагала та допомагає нам відстоювати нам нашу власну Незалежність. Продовжуємо співпрацю з нашими партнерами щодо отримання генераторів та іншої допомоги для обладнання пунктів обігріву. Разом – до Перемоги! Слава Україні! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
17:52 26.02.2026
17:22 26.02.2026
17:19 26.02.2026
16:33 26.02.2026
16:30 26.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.617 |