ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Олег Кіпер: внаслідок вчорашнього російського повітряного удару по Одещині постраждало 4 людини
09:07 / 04.03.2025
Влада

ОДЕСА 04 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА.

У повідомленнях голови облвійськадміністрації сказано:

Внаслідок російської атаки постраждало четверо людей.

На жаль, троє людей, жителі приватних будинків, отримали осколкові поранення та перелами кінцівок. У стані середнього ступеню важкості доставлені до медичних закладів. Ще одна людина, яка в момент атаки перебувала у бізнес-центрі, отримала контузію.

Лікарі надають всім необхідну допомогу.

***

Ліквідація наслідків ворожої атаки:

Критична інфраструктура та теплопостачання міста працюють у штатному режимі, котельні заживлені. Станом на 8:00 енергетикам вдалося повернути електроенергію семи тисячам абонентів. В частині міста тривають аварійні відключення. Енергетики безперервно продовжують роботи з відновлення. Працюють пункти незламності.

Дякую одеситам за витримку та терпіння!


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал, как адаптировать образование к рынку труда будущего
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.

Заміський Парк тварин «ХІІ Місяців» відкриває 10-й ювілейний сезон
Гості зможуть побачити понад 200 тварин зі всієї планети, власноруч погодувати африканських жирафів та єдиного в Україні носорога Арчибальда, погуляти казковим «діснеївським» замком, відпочити біля басейну та пограти на дитячих майданчиках. Заміський парк щасливих тварин «XII Місяців», що знаходиться в с. Демидів у 25 км від Києва цього року святкує свій 10 день народження та відкриває новий ювілейний сезон.

Останні новини:
13:53 30.04.2025
13:45 30.04.2025
12:41 30.04.2025
12:36 30.04.2025
12:02 30.04.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.289