![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«И Ющенко, и Янукович сделали ошибки в языковой политике», – мнение
17:33 / 05.05.2010
ОДЕССА, 05 МАЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Народный депутат Тарас Черновол считает, что и предыдущий Президент Украины Виктор Ющенко, и нынешний — Виктор Янукович «сделали ошибки в языковой политике», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое мнение Т. Черновол выразил сегодня, 5 мая, на пресс-конференции в Одессе. «Что касается языковой политики, языковой, исторической, культурной общественной, то здесь не может быть резких движений. И Ющенко, и Янукович, я считаю, сделали ошибки. Только сделали в двух разных вариантах», – сказал политик. «Ющенко, мне кажется, делал правильные вещи, но он их спускал сверху в таком темпе, в котором общество к этому не было готово. Он их довел до абсурда. Янукович вместо того, чтобы где-то сдержать эти процессы, где-то чуть-чуть сделать несколько шагов назад (чтобы успокоить своих избирателей, показать что их позиции тоже учтены), дал добро на абсолютный откат назад», – пояснил депутат. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:41 04.03.2026
17:36 04.03.2026
17:30 04.03.2026
17:11 04.03.2026
16:25 04.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.092 |