ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Мы не должны допустить, чтобы более двух тысяч сотрудников «Стальканата» оказались на учете в Центре занятости», — глава горорганизации НРУ
17:01 / 02.02.2012

ОДЕССА, 02 ФЕВРАЛЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской городской организации ПП «Народный Рух Украины» Надежда Яшан заявила, что оппозиционные силы «не должны допустить, чтобы более 2 тысяч сотрудников ЧАО ПО «Стальканат-Силур» оказались на учете в Центре занятости», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Н. Яшан заявила сегодня, 2 февраля, на пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье» в ходе подписания обращения к Президенту Украины и депутатам Одесского облсовета относительно ситуации со «Стальканатом».

«У Януковича были два хороших message: «Почую кожного» и «Покращення уже сьогодні». Так получилось, что до сегодняшнего дня он не прислушивается к тем просьбам украинского народа об улучшении жизни «уже сегодня». Получилось так, что пришло ухудшение уже вчера», — сказала она.

«Если бы мне когда-то сказали, что Янукович объединит оппозицию, то я бы не поверила. Но сегодня так сложилось и мы выступаем за то, чтобы не было рейдерского захвата «Стальканата». Там работает больше 2 тысяч людей, которые могут оказаться уже завтра в Центре занятости. Мы не должны этого допустить», — добавила Н. Яшан.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:52 26.02.2026
17:22 26.02.2026
17:19 26.02.2026
16:33 26.02.2026
16:30 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.031