ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Даже если я получу мандат, я продолжу заниматься проблемами Суворовского района», — Геннадий Труханов
16:14 / 01.08.2012

ОДЕССА, 01 АВГУСТА 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель фракции Партии регионов в Одесском городском совете Геннадий Труханов заявил, что если он и получит мандат депутата Верховной Рады Украины, он все равно продолжит заниматься проблемами Суворовского района, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом политик сообщил сегодня, 1 августа, в ходе встречи с трудовым коллективом завода «Продмаш».

«Получив мандат, если такое случится, это значит не просто красоваться на трибунах и ходить по модным клубам в Киеве. Я продолжу заниматься проблемами Суворовского района – это восстановление ливневой канализации в Суворовском районе, предприятия, которые работают в нефтеперевалочном комплексе и которые сегодня издают вонизм, травящий нас. Нужно спросить у этих предприятий, почему они не вкладывают деньги в реконструкцию, очистные сооружения», — заявил он.

Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», на съезде Партии регионов, который 30 июля прошел в Киеве, были утверждены кандидаты в Верховную Раду по мажоритарным округам, в том числе и в Одесской области. В Суворовском районе Одессы ПР представит Геннадий Труханов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:52 26.02.2026
17:22 26.02.2026
17:19 26.02.2026
16:33 26.02.2026
16:30 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.059