ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Сегодня власть возглавляет коррупцию», — Кличко
10:25 / 01.11.2013

ОДЕССА, 01 НОЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Лидер партии «УДАР» Виталий Кличко заявил, что сегодня в Украине «власть возглавляет коррупцию», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление В. Кличко сделал вчера, 31 октября, в ходе пресс-конференции в Одессе.

«Вы говорите: люди не доверяют власти из-за коррупции. У меня такое ощущение, что сегодня власть возглавляет коррупцию — она не подрывает доверие к себе, она возглавляет ее! И результаты налицо. Примеров тому – множество, не буду углубляться в это.

А говоря о методах борьбы с коррупцией, можно сказать одно: не изменив, не сместив сегодня власть, мы не сделаем ни одной реформы. И одно из ключевых заданий – борьба с коррупцией. Так как коррупция, как ржавчина, разъела сегодня все – начиная от мелкого чиновника, заканчивая высшими эшелонами власти. Не поборов коррупцию, мы не сможем двигаться дальше. У нас есть четкое понимание этого», — отметил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
13:03 11.03.2026
12:21 11.03.2026
11:35 11.03.2026
11:07 11.03.2026
11:04 11.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.089