ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«В урегулировании конфликта надо находить общий язык, а в Одессе всегда умели договариваться», — Матковский
10:51 / 16.05.2014

ОДЕССА, 16 МАЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Кандидат на пост Одесского городского головы Валерий Матковский заявил, что в урегулировании нынешней общественно-политической ситуации сторонам «надо находить общий язык, а в Одессе всегда умели договариваться», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение В. Матковский выразил вчера, 15 мая, в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье», отвечая на вопрос «Как вы планируете примирять конфликтующие стороны в городе?».

«Это один из самых серьезных вопросов. Мы живем в городе Одесса. У нас есть разное восприятие ситуации, которая произошла 2 мая. Надо садиться за стол переговоров. Диалог, может быть не с первого раза, может и не второго, но он должен состояться. Иначе мы наше государство просто разорвем на части. То есть без всяких там репрессий, уважая и одну, и вторую сторону, решать данный вопрос. Надо находить общий язык, а в Одессе всегда умели договариваться», — сказал он.

«Но Одессе нужен мир, экономическое процветание, безопасность и стабильность. И мэр обязан стать гарантом спокойствия в городе», — добавил В. Матковский.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
08:41 27.02.2026
08:35 27.02.2026
08:30 27.02.2026
08:21 27.02.2026
17:52 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.039