ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Объем выполненных в Одессе научных и научно-технических работ в I квартале 2012 года составил 40,3 миллиона гривен, — данные
13:02 / 23.05.2012

ОДЕССА, 23 МАЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Объем выполненных научных и научно-технических работ в январе-марте 2012 года в Одессе составил 40,26 млн. грн., передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 23 мая, в Главном управлении статистики в Одесской области.

По информации Главного управления, в январе-марте 2012 г. в Одессе численность работников, выполняющих научные и научно-технические работы, составила 3 тыс. 331 человек, из них 1 тыс. 953 человека — исследователи, 325 — техники, 484 — вспомогательный персонал и 569 — другие работники. Из них ученую степень доктора наук имели 138 человек, кандидата — 479.

Объем выполненных научных и научно-технических работ составил 40,2 млн. грн., в том числе фундаментальные — 13,2 млн. грн., прикладные — 12,4 млн. грн., научно-технические разработки — 8,56 млн. грн., научно-технические услуги — 6,1 млн. грн.

Объем внутренних растрат на выполнение научных и научно-технических работ составил 44,2 млн. грн., часть бюджетного финансирования составила 58,2% и уменьшилась по сравнению с январем-мартом 2011 года на 1,1 процентных пункта.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.028