ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В ноябре СК «Укрферри» открывает новую контейнерную линию Ильичевск-Поти
11:51 / 18.10.2007

ОДЕССА, 18 ОКТЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В ноябре СК «Укрферри» открывает новую контейнерную линию Ильичевск-Поти и новый паромно-железнодорожный маршрут Керчь-Поти, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщил пресс-секретарь Ассоциации судовладельцев Украины Александр Федоров, сегодня, 18 октября, в день, когда СК «Укрферри» отмечает свое 12-летие.

Как отметил пресс-секретарь, компания постоянно совершенствует и расширяет сферу своих услуг и географию перевозок. В ноябре СК «Укрферри» открывает новую контейнерную линию Ильичевск-Поти и новый паромно-железнодорожный маршрут Керчь-Поти. Новый сервис позволит в полтора раза увеличить объемы перевозок между Украиной и Грузией и привлечь новые транзитные грузопотоки.

Александр Федоров также отметил, что работа компании «Укрферри» проходит в условиях жесткой конкуренции и практически отсутствующей государственной поддержки судоходной отрасли. Сегодня паромными перевозками в бассейне Черного моря занимаются 18 операторов различных стран региона. Активно выходят на этот рынок российские перевозчики, уже эксплуатирующие 3 железнодорожных парома и декларирующие планы по увеличению количества своих паромов. Тем не менее, активная стратегия развития, профессиональный коллектив и работа на опережение позволяют «Укрферри» по-прежнему занимать лидирующее положение на рынке черноморских паромных перевозок.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:56 10.03.2026
17:25 10.03.2026
16:26 10.03.2026
16:20 10.03.2026
15:31 10.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.124