ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



АМПУ добилась разрешения на проведение дноуглубительных работ на ряде объектов Одесчины
10:23 / 17.06.2015

ОДЕССА, 17 ИЮНЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — ГП «АМПУ» при активной поддержке Министерства инфраструктуры Украины получило согласования на проведение дноуглубительных работ на ряде объектов по Одесчине, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 17 июня, агентству сообщили в пресс-службе ГП «АМПУ».

Как сообщили в пресс-службе, «в связи с необходимостью проведения неотложных работ по эксплуатационному дноуглублению на Днестровско-Лиманском подходном канале, канале Днестровско-Цареградского гирла, а также на морском подходном канале ГСХ р. Дунай – Черное море в период действия запретов на нерест рыб, ГП «АМПУ» удалось оперативно получить необходимые для проведения дноуглубления согласования Государственного агентства рыбного хозяйства Украины (Госрыбагенства). Поддержку в решении данного вопроса оказало Министерство инфраструктуры Украины,

Получение необходимых согласований даст возможность ускорить начало дноуглубительных работ, которые на данный момент были вынужденно приостановлены.

Проведение дноуглубительных работ необходимо для поддержания судоходных каналов в надлежащем состоянии, обеспечения безопасности судоходства, что предусмотрено Законом Украины «О морских портах Украины»».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
09:43 25.02.2026
09:38 25.02.2026
09:34 25.02.2026
09:27 25.02.2026
09:23 25.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.108